Nuna Demi Grow - aký je?

Zodpovedané
28. feb 2019

Chcela by som vediet nieco viac o tomto kociku. Ci je odpruzeny (da sa aspon trochu hojdat)... Ci je to kvalitny kocik, ktory stoji za tu cenu, lebo dizajnovo sa mi velmi paci... Pripadne alternativu ineho podobneho alebo lepsieho kocika.
Dakujem

Ahoj,

Nuna Demi Grow je určite extra kvalitný kočík s množstvom super vychytávok. Na to, koľko toho zvládne, nie je ani extrémne ťažký, čo je určite veľká výhoda. Úplne skvelou je strieška s vbudovanou clonou i obrovský nákupný košík a až 23 rôzne nastavenia kočíka resp. nadstávb na ňom a tiež zvýšená nosnosť. Odpruženie na kočíku je, ale nie je hojdavé - tlmí nárazy. Najmä pri tandemových kočíkoch by si si mala uvedomiť, že hojdavé odpruženie by mohol byť problém, lebo akonáhle by sa zadné sedadlo zaťažilo, kočík by tak trochu “klesol” v zadnej časti.

Nuna Demi Grow

Ak hovoríme o alternatíve dizajnovej/funkčnej, no pre jedno dieťa, ja by som uvažovala o luxusnejších modeloch typu Cybex Priam 3, Bugaboo Fox či Joolz Day 3.

Cybex Priam 3

Bugaboo Fox

Joolz Day3

U kočíkov s možnosťou pridania súrodeneckého sedadla pre vytvorenie tandemovej konfigurácie by mohol byť zaujímavou alternatívnou voľbou Thule Sleek, Silver Cross Coast, Baby Jogger City Select Lux, Joolz Geo 2 alebo Quinny Hubb.

Thule Sleek

Silver Cross Coast

Baby Jogger City Select Lux

Joolz Geo2

Quinny Hubb Mono

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli