Nuna Demi Grow pre 2r.-názor? V (podľa mňa porovnateľnom) BGB Buffalo synovi chýbalo polohovanie nôh

Zodpovedané
11. nov 2019

Zaujímal by ma názor na tento športový kočík. Je o ňom počuť málo, žiadne recenzie... Mali sme Bugaboo Buffalo, no tam synovi vadilo, že sa nedali polohovať nožičky. Mám pocit, že Nuna tento problém vyriešila - je to asi rovnako ťažký kočík, ako bolo Buffalo, ale ako ľahký kočík máme ešte Oyster Zero a to je topka, nič ho neprekoná. Mali sme Greentom, Bugaboo Bee, Cybex Mios, no tie sedenia sú o ničom - a ide zima, tak uvažujem, že ešte kúpiť robustnejší kočík.

Už to bude posledná zima čo sa drobec bude voziť, bude mať čoskoro 2 roky. Tak by ma zaujímalo, či sa do tej Nuny zmestí pohodlne. Tie korýtka sa mi vždy zdajú také lepšie na sedenie... V tom obyčajnom sede sa dieťa všeliako krúti.

Ahoj,

Nuna Demi Grow je na západe veľmi obľúbený, ale tu, pre váhu a rozmery (a cenu) sa až takej obľube neteší. Ja osobne si myslím, že je trochu prirobustný, ale teda kvalitný a dobrý - aj keď ani veľmi NIE na iné ako (aj) tandemové využitie. Totiž, je taký ťažší práve preto, aby v pohode zvládol dve deti. Prejde aj nerovnosti, ale na rozdiel od spomínaného Bugaboo Buffalo až tak terén nie - ja by som ho odporučila viac menej skôr len do mesta. A k veľkosti sedadiel - ak tvoj dvojročný synček nie je z tých ozaj drobných, podľa mňa to už bude natesno. Ja by som Demi Grow kupovala skôr pre napr. ročné dieťatko (alebo od narodenia), ktorému (možno) pribudne súrodenec. V dvoch rokoch ako single kočík nie.

Nuna Demi Grow

Bugaboo Buffalo

Ak hľadáš dobrý a priestranný korýtkový športový kočík, tak osobne by som pozrela jednoznačne na
Emmaljunga NXT60, kde sa aj (dlhá) opierka nôh polohuje, plus je to teda korýtko - a kvalitné a pohodlné. Len teda nie lacné, ale to ani Demi Grow nie je. Okrem neho potom ešte Baby Jogger City Premier či bazárový Baby Jogger City Versa (kvôli super priestoru pre dieťa).

Emmaljunga NXT60 Ergo

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli