Odolnejší športový kočík na dedinu a horší terén, s otočným sedadlom, aj bazárový

Zodpovedané
21. okt 2019

Ahoj,

potrebujem poradit ohľadom kocika pre moju dcerku. Ma 3 mesiace. Kocik mam zdedeny - trojkolku Chicco, no dcerka je dost "dlha" a mam pocit, ze v zime mi s fusakom do vanicky nevojde. Mam sice aj sportovu cast, ale kedze je este malinka, chela by som kocik s.otocnym sedenim a do uplneho lahu. Dalej by mal byt troska odolnejsi, kedze byvame na dedine 🙂/nemusim rozpisovat stav ciest a chodnikov/, ale radi chodime aj na prechadzky do lesa. Nemusi byt novy, nebranim sa bazarovemu 🙂... len si akosi neviem vybrat.

Dakujem.

Ahoj,

prvé, čo mi napadli boli napr. Concord Wanderer/ Camino. Ďalej Jané Crosswalk, z menších možno Jane Kendo.

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Crosswalk

Jané Kendo

Muuvo Quick mi príde takým fajn stredom - nie úplne terény, ale čo-to dá. Minimálne za inšpiráciu a zváženie stojí. Britax Smile 2, možno aj bazárový mi príde ako celkom fajn a odolný kočík.

Muuvo Quick

Britax Smile 2

Z väčších je na zváženie taký Bebetto Nico Shine, alebo s nafukovačkami klasické Nico.

Bebetto Nico Plus

Bebetto Nico

Nový Joie Versatrax tiež stojí za myšlienku.
Z ľahkých by som premýšľala napríklad nad Valco Snap Ultra s nafukovacími Sport kolesami.

Joie Versatrax

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli