Odpružený otočný športový kočík po Bebetto Nico, nový do 400 eur, skôr ľahší

Zodpovedané
8. jan 2020

Dobrý deň.

Potrebujem nahradiť Betetto Nico. Bolo to také lacné riešenie z mojej strany, ešte aj z bazáru, a pokazil sa... Bola to nespratná opacha, ale mal to odpustené za to úžasné odpruženie. Existuje tak skvele odpružený otočný šporťák v trochu modernejšom dizajne, ideálne aj ľahší?

Kočík veľa prenášam autom, zmestím ho do kufra aj neposkladaný. Rada by som kočík nový - po zlej skúsenosti, povedzme do 400€; ja ale verím, že aj trošku lacnejší by sa dal nájsť. Mám doma aj Joie Mytrax, no aktuálne nám treba otočný, malý má len 5 mesiacov.

Ďakujem veľmi pekne za každý tip!

Ahoj,

začala by som tým, že čím menší, ľahší a ešte aj cenou ohraničený tvoj nový športový kočík bude, tým menej odpruženia očakávaj.

Ak máš doma Joie Mytrax a si s ním vcelku spokojná, ale chýba ti otočné sedadlo, tak Joie Versatrax je jeho novým, otočným a veľmi vydareným budgetovým bratom. Mne osobne príde, v tvojom budgete a požiadavkách, asi ako najideálnejšie riešenie.

Okrem neho by som pozrela bazárovú Baby Jogger City Versa - ak si ok s korýtkom (v ktorom ti bude päťmesačný synček ležkať pohodlnejšie - moja skúsenosť).

Joie Mytrax

Joie Versatrax

Baby Jogger City Versa

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli