Otočný športový kočík do 320 eur, skladný aj so sedadlom, nosnosť 20 kg, a vhodný aj aj pre Maxi-Cosi vajko

Zodpovedané
16. sep 2020

Ahoj,

prechadzam postupne Tvoje clanky, preberam, vyradujem, pridavam dalsie moznosti... ale teda opytam sa priamo aj Teba, ked uz je tu ta moznost 🙂 Hladam sportovy kocik, ktory by splnal nasledovne: otocny, sklopny spolu so sportovou castou, moznost nasadenia MaxiCosi vajicka, aspon na nosnost 20kg, cenovy strop cca 320e. A ak mozem poprosit na zaver, ak by si mohla supnut jeden bonus, ktory by pripadne nesplnal vsetko, ale z nejakeho dovodu by si ho odporucila viac.

Dakujem vopred velmi pekne (a snad nevadi, ze tykam 🙂 )

Ahoj,

nech sa páči, tykaj. Tu si tykáme 😉

V tomto type, cene, nosnosti, kompatibilite s MC autosedačkou, ako aj skladnosti so športovou nadstavbou mi ostáva pomerne málo modelov.

Prvým jednoznačným by bol určite Joie Versatrax, čo je pekný pomer cena - výkon. A aj ostatné prioritné spĺňa. Jasné, že sú tam ústupky inde, ale v tejto cene budú vždy.

Joie Versatrax

Cybex Balios S by bol isto tiež jedna z možností, aj keď mestskejšia, užšia v sedáku a trošku drahšia.

Cybex Balios S

Silno ti odporučím aj outletový GB Beli 4.

GB Beli 4

Keby nemám na niečo hľadieť a vybrať niečo sama od seba, asi by to bola v prvom rade cena, pretože splniť ti kritériá v tejto cene s novým je pomerne ťažké.
Ja by som každopádne pozerala na niečo ako Mamas&Papas Armadillo Flip XT, Baby Jogger City Premier.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

Baby Jogger City Premier

Alebo potom BJ City Mini GT2, ak neotočné. Sú na dĺžku sedadla skladné a zároveň nosné a priestranné. Kuk keď tak možno aj bazár.

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli