Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Peg-Pérego Book Pop-Up pre deväťmesačné bábo a na časté skladanie, je to vhodná voľba?

Zodpovedané
21. mar 2019

Ahoj.
Aký máš názor na Peg-Pérego Book Pop-Up pre deväťmesačné bábo? Na také klasické prechádzky, do obchodov. A denne skladaný do auta. Ďakujem

Ahoj!

Pop-Up, myslíš aj s vaničkou? Lebo Pop-Up vanička je len v kombinácii, a to v setoch s modelmi Book Plus Pop Up, Book 51 Pop Up, Book S Pop Up, Book 51 S Pop Up a Book Scout Pop Up.

Ak ale hovoríme len o neotočnom športiaku Peg-Pérego Book bez vaničky (nejak si myslím, že si mala na mysli vaničku pre deväťmesačnú) je pre dieťa pomerne pohodlná voľba. Nepatrí však k najväčším sedadlám na trhu, takže je skôr vhodnejší, ak je tvoja dcérka drobnejšie dieťa - teda ak plánuješ, aby čo najdlhšie vydržal. Ďalšia vec, pred ktorou by som ťa varovala, je, že sa jedná o pomerne tvrdý kočík. Ovládateľný je dbre, ale akékoľvek nerovnosti budeš cítiť. Na klasické prechádzky či do obchodov bude určite vhodný. Skladá sa veľmi jednoducho, ale po zložení nie je úplne najmenší, takže ho vylúč, ak je tvoj kufor ozaj že mini.

Book Plus, ak si náhodou myslela ten, je zasa otočným modelom vhodným, ak ešte s dcérkou jazdíte v protismere. Jeho nevýhody sú plus mínus tie isté, čo u jednoduchšieho Book-u, naviac je však o málo ťažší a väčší po zložení. Mojím osobným favoritom kočíky Peg-Pérego nie sú, práve kvôli menšej kompaktnosti, menej optimálnej jazde po nerovnostiach a menšiemu sedadlu, ale na jazdu po rovných povrchoch ti budú určite pohodlné.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.