Peg-Pérego Ypsi Combo Mon Amour kombinovaný 2in1 alebo Moon ReSea S? Názor na kombinovaný kočík

Zodpovedané
11. jan 2021

Dobrý deň,

prosím, čo si myslite o kočíku PEG PEREGO Ypsi Combo Mon Amour kombinovaný 2in1 verzus Moon Resea S? Je vhodný aj na dedinu aj do mesta? Skladnosť, veľkosť (vaničky), nejaké odpruženie... Dizajnovo sa mi iba veľmi páčia.

Ďakujem

Ahoj,

z toho, čo píšeš, tak Peg-Pérego Ypsi je za mňa taký luxusnejší, väčší model. Trochu ma to ťahá k nemu. Ale hovoríš, že aj dedina - to by som zasa tak moc neodporúčala pri PP kočíkoch.

Peg-Pérego Ypsi

Moon ReSea S je taký pevnejší, aj keď ozaj malý model. Takže ak to bude mesto a dedina nie je nejaký brutál terén, nejak to s ním ustojíš. Teda aspoň na začiatok. Aj odpruženie, aj keď skôr mierne, tam je skôr.

Moon ReSea S

ALE ja by som skôr, ak hľadáš pruženie a terén, šla do niečoho väčšieho, mäkšieho. Ak musí byť ľahký, tak aspoň čosi ako Easywalker Harvey2 s all terrain kolesami.

Easywalker Harvey2

Alebo Easywalker Rudey, ak mäkkosť až tak nemusí byť, ale skôr solídnosť.

Easywalker Rudey

Alebo potom ABC Design Salsa 4 je takým kompromisom. Váha ok, pruženie fajn, aj keď menej skladný.

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli