Pekný kombinovaný kočík aj do lesa, športiak musí byť otočné nekorýtko, kvalitné značka

Zodpovedané
8. jan 2021

Dobry den,

hladam kocik aspon 2-kombinaciu pre jarne babatko, kvalitnu znacku (nie som na polske znacky). Najdolezitejsie pre mna je, aby sportova cast bola nekorytkova a otocna, vhodny aj do lesika - a aby aj dizajnovo bol pekny.

Dakujem

Ahoj,

poradím ti buď Emmaljunga NXT60 F, Concord Camino, Britax Go Big2 alebo Gesslein FX4 Classic.

Emmaljunga NXT60 Flat

Concord Camino

Britax Go Big2

Gesslein FX4 Classic

Pekný kočík je v tomto prípade veľmi relatívne, nepíšeš totiž, aká je tvoja predstava. A myslím, že už len tá vhodnosť do lesa plus nekorýtkové otočné sedadlo sú sami o sebe dosť limitujúce faktory.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli