Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Petite&Mars Street alebo Easy pre ročné dievčatko - ktorý vybrať?

Zodpovedané
26. feb 2019

Prosím poraďte, konečne som zúžila výber. Viem, že obidva kočíky sú ľahké, spratné, šikovne ovládateľné. Rada by som vedela aj Váš názor. Mala sa mi nebude šmýkať zo Streetu? Teraz, čo máme, sa mi šmýka a už ma nebaví furt ju naprávať. Ak máte ešte nejaké doplňujúce veci k týmto kočíkom tak budem len rada 🙂

Ďakujem ;)

Ahoj!

Keby mám zhodnotiť, ktorý, jednoznačne to bude Petite&Mars Street. Je to vyšší, výkonnostne lepší, pevnejší a prepracovanejší model s viac priestorom i vyššou nosnosťou. Je tiež podstatne skladnejší - kompaktnejší. Rovnako dizajn je modernejší a praktickejší, s možnosťou výmeny striešok podľa potreby/nálady. Pre pridané funkcie a vlastnosti stojí i viac peňazí.

Petite&Mars Easy je výhodný v prvom rade pre svoju výhodnú cenu, a tiež obrovský nákupný košík. Ak ti ide o tieto vlastnosti predovšetkým, je dobrou voľbou. Nezabudní, že je to tvrdší kočík skôr do obchodu či nenáročnú prechádzku - nie do terénu. Pre hladšiu jazdu nerovnosťami je však dostupný i vo verzii Easy Air.

Ešte jedno upozornenie - neviem, ako kočík máte teraz, že sa malá šmýka, ale možno bude najlepšie si ich vyskúšať osobne. Nech vidíš, ako jej sadne. Sed nie je vyslovene šikmý, ale predsa len sú chrbtové opierky oboch polohovateľné pásom, tak nech vidíš naživo, či si spokojná.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.