Pevný kombinovaný kočík, ktorý aj zmestím do kufra (vysnívaný Britax Go Big nezmestím)

Zodpovedané
4. feb 2020

Ahoj, prosim o radu.

Vyberala som kocik podla svojich predstav - vyšiel mi Britax Go Big. Splnal kategoriu velkosti kolies, vzhlad, proste pevny kocik aj na travnate plochy, lahkost manipulacie, bazarova cena. Lenze, nezmesti sa mi do kufra (iba ak zlozim kolieska - a to myslim, ze je dost neprakticke pri castom pouzivani).

Vies mi poradit kocik, ktory bude stabilny aj z druhej ruky, teda super konstrukcia, ale aj mensia velkost po zlozeni?

Mala som Teutoniu BeYou, jej rozmery v zlozenom stave (80x62x34) boli idealne. Na to, ze to bol vahovo tazky kocik, bol spratny. Ale design sa mi uz nepaci. Respektive, nova Teutonia Trio je krasna, ale zatial sa v bazare nevyskytuje.

Poziadavky su trojkombinacia, stabilna konstrukcia aj do horsieho terenu, vacsie kolesa aj na neodhrnute chodniky v zime, skladny, predlzena strieska, z druhej ruky do 600 eur cca, skor modernejsi vzhlad, nie take tie ovalne vanicky. Ci je rovny lah alebo korytkove sedenie velmi neriesim.

Ahoj,

prvým, čo mi napadol čítajúc ťa, bol Baby Jogger City Premier, resp. City Versa GT - ak nájdeš. Kvalitné, praktické kočíky, priestranný sedák, plus relatívne skladné. Ďalším by bol Concord Wanderer či Camino.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa GT

Concord Wanderer

Concord Camino

A ešte niečo. Emmaljunga Edge Duo S je úžasný kočík a zložený má rozmery: 88 × 58 × 38 - veľmi blízky tvojej Teutonii. Ale teda tiež je to ťažší kočík, aj keď teda ultra odolný. Dizajn je ale tiež taký klasickejší, “old school”.

Emmaljunga Edge Duo S

Teutonia BeYou!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli