Podložka ED do športového kočíka Easywalker Mini Buggy XS - sadne, je vhodná?

Zodpovedané
11. feb 2021

Ahoj Eli,

prosím Ťa, je vhodná podložka Elodie Details do kočíka Easywalker Mini Buggy XS?

Ďakujem pekne

Ahoj,

za mňa to bude úplne OK. Elodie robí podložky veľmi univerzálne sadnúce. Sú pekné a nie sú priširoké - či pri pomerne užšom cestovnom Easywalker Mini Buggy XS] bude výhoda.

Easywalker Mini Buggy XS

Nejako moc by som to do hĺbky neriešila, lebo fakt si myslím, že tam problém nebude. Sedacou plochou je jednoznačne porovnateľný aj s golfkami od ED. A ak bude s Elodie Details podložkou problém, tak fakt už s každou.

Len do toho, pekný kočík, pekný výber 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli