Pohodlný kočík v smere jazdy pre rôzne vysokých rodičov?

Zodpovedané
8. okt 2018

Ahoj, aky by bol dobry kocik pre zvedave 9 mesacne dieta, vacsinou sediace v smere jazdy? Tak, aby bol skladny do placky, lahka manipulacia (aj na hrbolatych chodnikoch) a zaroven pohodlny. Rozmerovo by nemusel byt velky, no zisla by sa nastavitelna rucka (ja som nizka, manzel vysoky😀). Dakujem pekne za radu.🙂😊

Ahoj,

hneď mi napadol Joie Mytrax - je relatívne skladný, možno nie najľahší ale veľmi pohodlný pre dieťa i na hrboľatých povrchoch. Spĺňa aj podmienku nastaviteľnej rúčky.

Joie Mytrax

Ďalším podobným kočíkom na zváženie je Valco Snap Trend Tailormade či jeho Sport verzia s nafukovacími kolesami pre hladšiu jazdu. Za zmienku stoja aj Mutsy Nexo, Oyster Zero či ABC Design Mint.

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Mutsy Nexo

Babystyle Oyster Zero

ABC Design Mint

Z otočných modelov by som pozrela Easywalker Mosey+ či Mamas&Papas Armadillo Flip XT.

Easywalker Mosey+

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli