Pohodlný, ľahký športový kočík s otočným sedadlom pre sedemmesačné dieťa

Zodpovedané
27. máj 2019

Prosím o radu,

ktorý športový kocik je pohodlný, ľahký a možno otočiť proti smeru jazdy pre 7 mesačné dieťatko?

Vopred dakujem

Ahoj,

z ľahkých športových kočíkov s otočným sedadlom by som vypichla Jané Kendo, Cybex Balios S, Moon ReSea či Valco Snap Ultra Trend. Super bude aj čoskoro vychádzajúci Stokke Beat.

Jané Kendo

Cybex Balios S

Moon ReSea

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Stokke Beat

Odporúčam tiež skúsiť náš filter na Kočíkopédii (https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/search/edit/), kde si zaškrtneš Typ - Športový, ‘Áno’ na kategóriu Otočné sedadlo a Hmotnosť (v kg) určíš, akú maximálnu požaduješ váhu od kočíka. 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli