Pohodlný, spratný športový kočík s vyššou nosnosťou po kombinácii, odpruženie aj na menší terén, do 300e

Zodpovedané
3. feb 2021

Dobrý večer.

Potrebujem poradiť ohľadom športového kočíka, už sa vo výbere strácam. Mali sme 3kombináciu Camarelo Avengers (spokojnosť), ale dcérka má už 14 mes. a 13kg, chceme už spratnejší kočík s vyššou nosnosťou (aspoň 20 kg). Väčšinou chodíme po meste, ale chodníky nie sú práve najlepšie. Preto by som chcela odolnejší kočík, ktorý nehrká, je priestrannejší aj na spanie (dcérka je dosť veľká), aby zvládol aj menší terén, nejaké výlety a vydržal už do konca kočíkovania. Nemusí byť otočný, ale nafukovacie kolesá, poprípade odpružený vzadu, do 300€.

Ďakujem.

Ahoj,

v prípade, že priestor plus nejaký ten terén sú hlavné priority a zvyšok až taký podstatný nie je (samozrejme na tú skladnosť, ale oproti tvojmu doterajšiemu kočíku to bude pri neotočnom modele vždy zmena k lepšiemu - teda čo sa skladnosti týka) - ja by som prvý spomenula asi Britax B-Motion Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Z tých neotočných je naozaj priestranný a kolesá prejdú aj nejaké tie nerovnosti. Má svoje mínusy, každý kočík ich má. A to šikmejšie sedenie a na typ nie úplne najmenší rozmer po zložení - a ideálne je aj vyskúšať, či ti sedí ťažisko. Ale výkon, najmä čo sa týka priestoru pre väčšie dieťa, jednoznačne ponúka.

Mojím ďalším odporučením - samozrejme tiež nie úplne najmenším, ak má mať to odpruženie a nafukovacie kolesá - by bol Petite&Mars Street+ Air.

Petite&Mars Street+

Ten s Air nafukovacími kolesami - prekvapivo ovládateľný aj na horších povrchoch. Takže určite patrí do zoznamu ako jeden z návrhov.

Ďalej ešte navrhnem Gesslein S4, nafukovačky nemá, ale odpruženie je fajn.

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli