Polohovateľný golfový kočík pre vyšších rodičov do 100 eur

Zodpovedané
5. feb 2019

Dobrý deň.

Potrebovala by som poradiť s výberom golfáča. Moja základná predstava je, aby bol polohovateľný do úplného ľahu - aj nožičky, predĺžená strieška a vhodný pre vyšších rodičov. Čo sa ceny týka, tak nie veľa (cez 100 eur). Páči sa mi Joie Brisk LX, ale recenzie píšu, že nie je moc pre vyšších.

Ďakujem za radu.

Ahoj,

je pravda, že Joie Brisk LX s výškou rúčiek po cca 101 cm nie je pre vysokých rodičov nič extra.

Joie Brisk LX

V približne tejto cene a s vyššie umiestnenými rúčkami by som pozrela pravdepodobne Chipolino Exte, Joie Nitro LX, prípadne Hauck Palma Plus z rady Fisher Price. Pozri určite aj moju osobnúpreferenciu Koelstra Simba T4, ktorý však stojí okolo 130-140 eur.

Chipolino Exte

Joie Nitro LX

Hauck Fisher Price Palma Plus

Koelstra Simba T4

Za zmienku určite stoja aj kočíky značky Maclaren, ktoré celkovo mávajú rúčky vyššie a sú extra pohodlné, no v nižšej cene ich zoženieš iba z bazáru.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli