Poraď prosím ľahký mestský kočík s dobrými jazdnými vlastnosťami

Zodpovedané
1. okt 2018

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť o radu. Chceme kočík (aspoň 2 alebo 3 kombináciu). Mal by byť mestský, nie príliš ťažký a aby som ho naložila do auta a zvládla vyniesť po schodoch. Dôležité pre mňa je, aby mal dobre jazdné vlastnosti a aby kolieska neboli mini. Ide mi o to, aby nezapadol do každej jamy. Viete mi prosím poradiť? Ďakujem. 🙂

Ahoj,

nepíšeš rozpočet, tak skúsim z každého rožka troška.

Z dostupnejších alternatív pozri na Cybex Balios S, prípadne ak si skôr nadšenec korýtkového sedenia Cybex Balios M. Dokúpením vaničky, prípadne aj autosedačky vytvoríš klasickú kombináciu.

Cybex Balios S

Cybex Balios M

Možnosťou je aj Greentom Upp, zo začiatku s vaničkou a Reversible sedadlom, to neskôr zmeníš za neotočné Classic sedadlo a máš kočík na všetky kočíkovacie obdobia. Všetky majú mestské, no dostatočne veľké a široké kolieska na to, aby si v meste pohodlne prešla všade.

Greentom Upp Reversible

Ak by ti nevadilo neotočné sedadlo, odporučím aj Baby Jogger City Mini či City Mini GT - oba tiež kombinovateľné s vaničkou i vajíčkom.

Baby Jogger City Mini

Baby Jogger City Mini GT

O niečo drahším, no luxusnejším riešením by mohol byť Joolz Hub. Kolesá prejdú nástrahy mesta bez problémov a kočík je pritom dostatočne skladným a ľahkým, pritom však jednoduchým na prenášanie a využívanie už od narodenia. Concord Neo s odľahčenou skladacou Scout vaničkou je tiež zaujímavou alternatívou.

Joolz Hub

Concord Neo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli