Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Praktický fusak do kočíka Baby Jogger City Premier pre dvojročného, čo sa nebude zošuchovať

Zodpovedané
26. aug 2019

Ahoj eli 🙂

Chcela by som sa spýtať na praktický fusak do kočíka pre dvojročného. Kočík máme BJ City Premier, doteraz sme v ňom mali fusak Elodie Details Forest Flora, ale niekedy sa tam zošúchaval. Existuje nejaký praktický fusak do korýtka? Aby mal aj šuštakovinu pri nožičkách?

Ďakujem, B. 🖤

Ahoj!

Do korýtka všeobecne, ako aj do toho tvojho Baby Jogger City Premier, je vhodné mať fusak v zadnej časti tvarovaný do L-ka, teda zahnutý v časti zadočku. Lepšie sedí, nešmýka sa tak… Za mňa osobne najlepším reprezentantom tejto kategórie je značka Lodger (aj keď je ich určite viac - napríklad Bugaboo fusaky, ale sú podstatne drahšie). Lodger ponúka asi najobľúbenejší model Bunker - flísové (tiež dobré, aj keď vyzerajú pomerne obyčajne), ale po novom už aj šuštiakové, a tiež prémiový, ultrazateplený Explorer (mám skúsenosť s oboma typmi - a oba sú výborné). Okrem toho, sú to fakt všestranné, modulárne fusaky s dvoma vrstvami do každého počasia (a vnútornú môžeš vybrať, ak nie je tak zima, alebo ju napríklad samostatne použiť vo vajjíčku, či ako podložku…). Plusom je aj dĺžka, kam zmestíš aj veľké dieťa, a zapínanie pásov, ktoré fakt sadne všade, aj na tie, čo sú ku kočíku prišité (lebo sa akoby otvára, ale to má aj ED). Za mňa je Lodger jednoznačná voľba.

Vynikajúce sú samozrejme aj iné značky - mňa oslovuje napríklad minimalistický no zaujímavý dizajn Voksi. Na Lodgery ale nejak nedám dopustiť, mali sme ich pri troch deťoch asi 5 rôznych 😉 a vo výpredajoch na ich stránke (https://www.lodger.com/) majú občas aj fakt super úlovky… plus sa dá vždy pozrieť aj bazárový!


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.