Príležitostný športový kočík resp. bugina s vyššou než 15kg nosnosťou

Zodpovedané
14. mar 2019

Dobry den,

chcela by som sa spytat aky kocik by ste odporucili. Syn ma 2 r., vahu uz 14 kg. Teraz mame Elodie Details buginu Stockholm Stroller - velmi mi vyhovoval, ale zacina nam byt maly a nosnost ma len do 15 kg. Nerada sa s nim budem lucit 😔 Z babatkovskeho obdobia mame trojkombinaciu Jane Crosswalk, ale tam uz v sportovom nezapne pasy a ten nakupny kosik je zalostne maly. Nebola som s nim, celkovo, vobec spokojna. Poradte prosim. Kocik budeme potrebovat uz len prilezitostne na dovolenky, vylety, nakupy... Preferovala by som buginu, ale s vyssou nosnostou a s velkym nakupnym kosikom.

Vdaka.

Ahoj,

bugina, teda golfový kočík pre staršie dieťa, teda s poriadne priestranným, pohodlným sedadlom a vysokou nosnosťou - to je jednoznačne značka Maclaren.

Sama mám u babky Maclaren Techno XLR z druhej ruky a poviem ti, aj starší typ stále jazdí krásne. A ten priestor a manipulácia! 🙂

Maclaren Techno XLR

Takže za mňa určite ten, alebo Techno XT prípadne (ak chceš čo najľahší) - Quest. Dajú sa zohnať aj v bazárovej ponuke, ak ti príde obriaďovacia cena nového vysoká. Ver mi však, že za to stojí a aj sa kočík po dopoužívaní určite predá.

Maclaren Techno XT

Maclaren Quest

Ak Maclaren z nejakého dôvodu nie, skús možno z lacnejších pozrieť Koelstra Simba T4 s nosnosťou 18 kg, prípadne super priestranné športiaky ako Cybex Agis M-Air či GB Biris Air (nosnosť 17 kg) - nákupný košík je topka. Z ozaj ľahkých a skladných, vyslovene mestských modelov by mohol byť zaujímavý aj Mamas&Papas Armadillo.

Koelstra Simba T4

Cybex Agis M-Air 4

GB Biris Air 4

Mamas&Papas Armadillo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli