Rada pri výbere 2kombi - skladný, kolesá na nerovnosti a prírodu, priestrannosť. Casualplay LOOPi Allroad, BJ City Premier, Roan Bloom?

Zodpovedané
15. jan 2021

Ahoj Eli,

Rozhodujem sa medzi tymito troma moznostami kombinovaného kocika. Nase priority su - lahke skladanie do auta, odolnejsie kolesa na nerovne cesty, do prirody, priestrannost.

Casualplay LOOPi City ALL ROAD - na tento kocar som nenasla skoro ziadne recenzie
Baby Jogger City Premier
Roan Bloom.

Dakujem za tvoju radu.

Ahoj,

príroda, odolné kolesá a priestrannosť - čo sa kvality a výkonu týka, moja prvá voľba by jednoznačne bola Baby Jogger City Premier. Ako brutál tereňák na pole a jamy 1x1 m to nebude, ale na bežné aj horšie nerovnosti, využiteľnosť všestranne, ako aj odolnosť a priestor pre dieťa, absolútne.

Baby Jogger City Premier

Casualplay LOOPi Allroad - je to kočík, čo u nás nijak extra nejde, aj pre jednoduchší dizajn a menej rozšírenú značku. Za mňa je to dobrá voľba, ale hlavne budgetová. Teda ak ti na cene záleží a oželieš neotočné sedadlo, ktoré tento kočík nemá. Jednoduchší look/dizajn tiež nie každý chce - strieška napr. je proste len strieška, bez šiltov a neviem akých plusov, ale kočík myslím si poslúži dobre. Výhoda tak okrem dobrej ceny v pomere k výkonu je aj super veľké kolesá, pritom však dobrá váha a skladnosť a možnosť menenia náprav. Ak nečakáš veľa, ale chceš, aby kočík málo stál no pritom dostatok zvládol, je to dobrý typ.

Casualplay LOOPi Allroad

Roan Bloom za mňa skôr nie. Je to veľký a ťažší kočík, plus s menej praktickým športiakom. Celkovo, ak sa rodičia nesústredia najmä na vaničku, ale chcú využiť aj športiak, PL kočíky až tak silno neodporúčam. A takisto to nie je najvhodnejšia voľba, ak sa kočík bude častejšie skladať.

Roan Bloom

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli