Rozdiel Britag Go Big2 a Britax Go Next2?

Zodpovedané
15. apr 2019

Aktuálne, moje takmer jasné rozhodnutie kúpiť Britax Go Big2 naberá na pochybnostiach kvôli takému dôvodu, ako sú farby poslednej kolekcie. Chcela som olivovú alebo tmavomodrú (navy) bez kombinácie s inou farbou. Tie však má dostupnú model Next2 a nie Big2, pokiaľ som dobre pozerala.

Nechcem sa orientovať len na farbu, samozrejme by potešili vysšie uvedené, poprosím teda najvačšie rozdiely medzi týmito modelmi - či ísť do Next-u len kvôli farebnosti, ktorá sa mi viac páči ako u Big?

Ahoj,

Britax Go Big2 je najvyšší model, a aj najlepší. Najlepšie kolesá plus polohovanie až do ľahu (ktoré Next2 nemá) sú dve naozaj dôležité vychytávky. Keby som neriešila financie, určite by som kúpila kočík s nimi radšej ako Go Next2 bez nich.

Britax Go Big2

Britax Go Next2

Viem, že aké farby ti (či mne, či komukoľvek inému) vyhovejú, je absolútne subjektívne, ale aj tak by som rada podčiarkla napríklad nový džínsovo modrú s ružovým akcentom vnútri, ktorú keď som u Big2 videla naživo, tak ma nesmierne ohromila (kľudne by som v ňom vozila aj mojich synov).
Chcem tým povedať, že možno na prvý pohľad môžeš byť zmätená, ale ja by som nevylučovala lepší model len kvôli farbám, ktoré sú dokonca dosť zaujímavo - netradične spravené. A teda ak ti až tak nesedia, tak čo takto sa obzrieť po staršej kolekcii? 2018 v čisto sivej a čiernej je myslím stále dostupná, iné farby ale asi žiaľ nie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli