Rozdiel v športových kočíkoch Baby Jogger City Elite a BJ City Elite 2

Zodpovedané
6. apr 2020

Dobrý deň,

v minulej otázke ste mi ako ten správny športiak pre mňa doporučila Baby Jogger City Elite. Pri prezeraní na internete som narazila aj na novinku City Elite 2 2020, aj na City Elite 2020. Aký je prosím medzi nimi rozdiel, okrem ceny?

Ahoj,

rozdiel u Baby Jogger City Elite a jeho dvojkovým vynoveným náprotivkom Baby Jogger City Elite 2 je okrem dizajnu, ktorý je taký čerstvejší a modernejší samozrejme u novšieho modelu (2) aj kvalitnejšie nové materiály poťahov a tiež vynovené - štíhlejšie, kvalitnejšie bezúdržbové kolesá. Dvojka má tiež ešte o trošku priestrannejšie sedadlo (ako, to pôvodné je ozaj priestranné, takže to je len malý rozdiel).

Jedna z pozitívnejších vlastností jednotky, teda pôvodnej verzie, je stredová tyč pri rúčke. Za mňa jeden super stabilizačný prvok a škoda, že ho nedali aj do dvojkovej verzie.

Za mňa, ak nájdeš super cenu na jednotku, kľudne ju vezmi. Je to skvelý kočík. Ak chceš ale novší, o čosi vylepšený model, ja by som šla do dvojky. Je to fakt pekný kúsok a podarená druhá generácia.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli