Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rozdiely ABC Design Salsa 4, Salsa Air, resp. rozdiely vo farbách konštrukcie (strieborná, čierna)

Zodpovedané
27. nov 2019

Dobrý deň,

páči sa nám kombinovaný kočík ABC Design Salsa 4. Keď ale pozeráme fotky, tak pri niektorých farbách je konštrukcia čierna a pri niektorých zase strieborná. Je to len dizajnová vec, alebo toto rozlíšenie aj niečo znamená.

Ďakujem

Ahoj!

Začnem základným rozdielom v podstate rôznych “typov”, resp. línií Salsy - ABC Design Salsa 4 a ABC Design Salsa Air. Salsa 4 je základný model, nenafukovacie - penové kolieska (ale pena je kvalitná, bez zapichovania kamienkov), ľahší, matné tóny konštrukcie, základnejšie farby. Salsa Air je vyššia, prémiovejšia aj keď ťažšia verzia s nafukovacími kolesami s bielym detailom, tmavšími melange farbami s prešívaním a lesklou konštrukciou s hnedými tónmi koženky. Čiže rozdiel je tam v cene, prémiovejšom dizajne a tých nafukovacích kolesách.

Čo sa samotnej, základnej Salsy týka, farby konštrukcií nerobia nijaký funkčný rozdiel. Ako aj u iných výrobcov a iných kočíkov, každý rok/sezónu vychádza línia pre ten ktorý nasledujúci rok, a ak producent celý kočík nezmení/nevydá napríklad dvojku toho ktorého modelu, obmení aspoň farebné varianty alebo pridá do portfólia nové farby konštrukcie, poťahov, madla a pod. Takže ak nájdeš čisto Salsa 4 v rôznych prevedeniach konštrukcie či poťahových látok, je to rovnaký kočík, asi len iná edícia (môže mať aj prívlastok Salsa 4 New pre nové farby, vzory, dizajny, čo bude pre rok 2020). Vyber si tak podľa svojho vkusu, a keď tak, samozrejme, kľudne aj podľa lepšej ponúknutej ceny či dôveryhodnosti obchodu, kde Salsu ponúkajú.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.