Sedí autosedačka - vajíčko Cybex Aton 5 na kočík Gesslein Indy?

Zodpovedané
18. jún 2019

Dobrý deň.

Mohla by som sa vás opýtať - radi by sme si kúpili vajíčko Cybex Aton 5, kočík máme Gesslein Indy 500. Myslíte, že tie adaptéry, ktoré máme ku kočíku, budú kompatibilné s týmto vajíčkom?

Ďakujem

Ahoj,

Gesslein Indy je dodávaný s Basis adaptérmi, ktoré, pokiaľ sa nemýlim, by mali byť univerzálnymi adaptérmi s úchytom tyou Maxi-Cosi, teda kompatibilné so značkami Cybex, Maxi-Cosi, GB, Recaro, BeSafe, Kiddy, Joie, Avionaut, Nuna Pipa, Safety 1st a ďalšími.

Ak majú adaptéry koncovku takú ako ti posielam v odpovedi v obrázku, budú ti tieto značky a aj Cybex Aton 5 s použitím týchto adaptérov na Indyho sedieť.

Gesslein Indy Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli