Seed Papilio - problém s nazipsovaním textílií hlbokej vaničky

Zodpovedané
22. jún 2020

Dobrý deň,

Prosím Vás, stretli ste sa u kočíka Seed Papilio, že sa nedal jednoducho nazipsovať ku konštrukcii? So športovým kočíkom takýto problém nie je.

Ďakujem
Michaela

Ahoj,

nepopisuješ presne problém - kde, ako to nejde zazipsovať? Ide o to, že to nesedí, alebo len nejde pohnúť/ide ťažko?

Celkovo to - najmä u nových kočíkov môže byť tuhšie. Nie je to chyba a nie je to vecou modelu Seed Papilio.

Seed Papilio

Podobný systém je aj pri iných značkách s takýmto upevnením, aj napr. u Bugaboo - proste to trochu energie a pasovania zaberie.

Ono to musí sadnúť PRESNE, inak by si mala pokrčený škaredý plantavý/nepevný kočík/vaničku, takže je to urobené tak nejak na milimetre. Preto odporučím poprosiť o pomoc napr. tatinka dieťatka, nech ti to pridŕža v línii presne, a ty ťahaj (alebo naopak). Musí to byť nastavené, nazipsované presne akurát, aby to bezpečne a správne držalo - a aj dobre vyzeralo.

Odporučím ešte pozrieť video s montážou - po piatej minúte videa. Nech vieš, že si nič nedala naopak a že to robíš správne.

Ďalšou možnosťou je video, kde mi pošleš, čo, kde a ako nejde (a pridať ďalšiu otázku s linkom na video). Prípadne rovnaký postup či konzultácia naživo s predajcom, kde si kočík kupovala. Oni ťa, najmä ak vieš ísť na predajňu, nasmerujú pomôžu, ukážu.

Trpezlivosť, bude to v pohode 😉 Aj ja som už viackrát bojovala s tuhými upevneniami, dokonca aj s navliekaním striešky u iných modelov. Viem presne, aký frustrovaný pocit to prináša!

Nevzdávajte sa, je to robené tak, aby to šlo. Len treba nájsť grif, správny uhol a použitú silu - skúste preto, tak ako na videu, navliekať napr, na konštrukcii kočíka.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli