Skladná 3kombinácia s odpruženými kolesami s pneumatikami+dobrým úložným priestorom

Zodpovedané
26. feb 2020

Zhanam kocik pre dietatko s nasledovnymi parametrami:

* 4 kolesa
* Trojkombinacia
* Jednoduche skladanie (sportova cast a konstrukcia spolu) do "placky"
* Vanicka sa da prenasat ako taska
* Odpruzeny a nehrka + dobra manipulacia
* Dostatocny ulozny priestor
* Nafukovacie alebo gelove kolieska
* Sportova cast vie byt aj uplne kolmo (nie ze je tam dieta ohnute a pada), aj uplne vyrovnana (na ležanie)

Nepovinne, ale vitane:
* Rucna brzda
* Celkova vaha do 12 kg
* Dostatocna velkost vanicky

Dakujem za odpovede a rady.

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet, ale takým prvým by každopádne bol Espiro Only. Spĺňa asi všetko okrem ručnej brzdy, čo bude asi celkovo problém splniť pri zvyšných kritériách - je to najmä súčasť trojkolesových konštrukcií…

Espiro Only 2020

Ďalej spomeniem aj Jané Kendo či Jane Kawai. Neviem, či akurát sed by som nazvala kolmý, ale nemyslím, že je prišikmý.
Ďalej Baby Jogger City Premier - je to korýtko, ale sed je dosť kolmý a ľah aj ako korýtka je vhodný aj na spanie. A možno aj Britax Smile 2 by zaujal (ale je ťažší). Z lacnejších Joie Versatrax.

Jané Kendo

Jané Kawai

Baby Jogger City Premier

Britax Smile 2

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli