Skladný kočík s vyššie umiestnenou vaničkou pre vyšších rodičov

Zodpovedané
6. mar 2019

Dobry vecer,

chcela by som sa spytat na kocik vhodny pre vyssich ludi, kedze vacsina kocikov je nizkych... Myslim vysku vanicky od zeme. S muzom mame 180 cm. Takisto by som chcela, aby bol skladny.

Vdaka

Ahoj,

to si mi dala 🙂

Obvykle tie skladné modely naopak mávajú vaničku (prípadne i sedadlo) umiestnené nižšie, kvôli ušetreniu priestoru.

Kočíkmi, na ktoré by som pozrela by boli modely značky Gesslein. Konkrétnejšie asi model Indy Comfort.

Gesslein Indy Comfort (Classic)

Ďalšími možnosťami by mohli byť Stokke Scoot, Baby Jogger City Premier alebo X-Lander X-Cite.

Stokke Scoot V3

Baby Jogger City Premier

X-Lander X-Cite

Relatívne fajn by mohol byť aj Jané Crosswalk či Nuna Mixx.

Jané Crosswalk R

Nuna Mixx 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli