Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skladný kombinovaný kočík aj na náročnejší terén

Zodpovedané
6. jan 2021

Ahoj,

Hladam kocik do terenu, kedze byvame v novej stvrti na kopci so zlymi cestami. Hladam nieco spratne do auta, s vanickou a vajickom. Ide mi hlavne o kvalitu kocika, aby vydrzal aj narocnejsi teren, ale zaroven bol skladny pri cestovani.

Vopred dakujem za odpoved🙂

Ahoj!

Veľmi ťažká kombinácia je spratnosť verzus aj do náročného terénu. Takmer nesplniteľné, pravdupovediac - pretože čím bude kočík spratnejší, to znamená menší, tým menej do terénu bude.

Každopádne, buď pripravená na kompromisy, pretože práve téma sklasnosť versus terénnosť nimi je najviac, a mamičky na to často zabúdajú. Obe naraz na 100% sa proste nedá, takisto, ako auto na offroad zároveň nebude mini dvojmiestnym Smartom, ak by som to mala dať do porovnania.

Odporučím ti Baby Jogger City Premier, čo je väčší kočík, ale zvládajúci aj nejaké tie nerovnosti, plus s preprekladajúcim sa sedadlom, takže na svoju veľkosť a pevnosť/kvalitu je aj relatívne kompaktný (relatívne je tu dosť podstatné). Okrem neho spomeniem aj Easywalker Harvey2 s All Terrain kolesami, čo je fakt pekne ľahký, aj keď nie úplne najkompaktnejší model, takže je to zasa kompromis, ale rellatívne zvládnuteľný. No a ďalej, kvalita plus ale dostatočne malý kočík by bol Emmaljunga NXT60/ Emmaljunga NXT60 F, s jednou s najspratnejších konštrukcií na tento typ pevného, odolného modelu.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.