Skladný, ľahký športový kočík polohovateľný do ľahu, veľa cestovania - cena nerozhoduje

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobrý deň,

aký športový kočík by ste nám odporučili? Cenovú hranicu nemáme, ale veľa cestujeme - a tak by sme chceli skladný, ľahký kočík, ktorý by sa mal dať aj do ľahu.

Ďakujem

Ahoj,

je škoda, že neuvádzaš vek dieťatka - podľa toho by som rozumela, či otočný, neotočný, extra polstrovaný. Je to všetko o kompromisoch. A ak jednej vlastnosti pridáme, z druhej sa odoberie a tak podobne.

Každopádne z vyslovene ultraskladných cestovateľských športových kočíkov by som ja odporučila Ergobaby Metro, GB Qbit+ All-City, Cybex Eezy S+ či CBX Etu Plus.

Ergobaby Metro

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Z tých z otočným sedadlom kuk na nejaké tie malé typu Cybex Mios, Silver Cross Spirit, Espiro-Galaxy.

Cybex Mios

Silver Cross Spirit

Espiro Galaxy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli