Skladný športiak do mesta i na dovolenku: Gb Qbit Plus alebo Easywalker Buggy XS?

Zodpovedané
24. apr 2019

Ahoj,

potrebujem skladný športový kočík, ktorý dám ľahko do malého auta, syn má 2 roky. Potrebujem ho na prepravu na ihrisko, obchod, proste mesto aj obrubníky a dovolenky. Rozhodujem sa zatiaľ medzi Gb Qbit Plus a Easywalker Buggy XS.

Skús mi prosím pomôcť. Dakujem krásne 🙂

Ahoj,

oba kočíky, ktoré máš vo výbere sú dobré a kvalitné.
Gb Qbit Plus i Easywalker Buggy XS sú rozmerovo podobné, takže tam nie je veľmi technicky čo riešiť. Poslúžia ti cca rovnako.

Ja osobne sa trochu viac prikláňam ku GB, páči sa mi praktický dizajn i strieška a aj keď celkovo nepreferujem zdvojené kolieska, tu sú veľmi funkčné a pomerne veľké, gumové - fajn jazdné vlastnosti.

GB Qbit+ All-Terrain

Easywalker Buggy XS

Ergobaby Metro je tiež veľmi fajn aktuálnym kandidátom, aj kvôli vyššie umiestnenej strieške, ktoré sa pri staršom dieťati jednoznačne hodí (na inšpiráciu).
Druhým na zváženie by ešte bol Cybex Eezy S+.

Ergobaby Metro

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli