Skladný športový kočík k Britax Go Big - na výlety, nemusí byť otočný... okolo 200 eur. Niečo ako Baby Jogger?

Zodpovedané
18. máj 2020

Ahoj Eli,

Prosim Ta, potrebujem poradit. Od zaciatku jazdime v Britax Go Big, cize pohodlny, velky, zvlada teren... Premyslam ho doplnit, prip. nahradit niecim, co by bolo jeho zmenseninou 😃 Nieco, co bude ale skladnejsie, na prilezitostne vylety, ZOO, Liptov a pod. Mal by byt tiez priestranny, s dostatocnou strieskou a asi aj opierkou chrbta (ta sa nemusi zlozit uplne do lahu), aby zvladol strkovu cestu (mierny teren) a hlavne polohovanim noh, kedze nas 2r syn obcas zvykne v kociku pospat. Sedacia cast nemusi byt otocna... Cena by bola idealna okolo tych 200e.

Neviem, ci take nieco niekto vyrobil, snad aspon priblizne... Pozerala som po zn. Baby Jogger...
Dakujem velmi pekne!

Ahoj,

s Baby Jogger kočíkmi na to ideš naozaj dobre - to sú jazdne skvelé, priestorom dostatočné a celkovo kvalitné kočíky. Ale sú drahšie, žiaľ. Akurát ten, čo je aj kompaktný aj dostupný hoc v bazári - Baby Jogger City Mini GT. Akurát nebude mať polohovateľnú opierku nôh, ale to sa dá dorobiť či dať došiť… ak by si na to mala nervy. Super by bol aj City Elite, ale teda ten je už väčší.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Elite

Z menších, ale aj priestorovo menších, pozri bazárový City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Gesslein S4 mi tiež príde ako vhodná možnosť. Z lacnejších by som pozerala na niečo ako X-Lander X-Go, Kinderkraft Grande 2020. Možno aj Hauck Micro.

Gesslein S4 Air+

X-Lander X-Go Buggy

Kinderkraft Grande

Hauck Micro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli