Skladný športový kočík od narodenia pre 9t syna (musí sa zmestiť do kufra s 2 psami a batožinou)

Zodpovedané
21. máj 2020

Dobry den,

prosim, vedeli by ste mi poradit tip na sportove kociky od narodenia, ktore su skladacie a do uplneho lahu? Nehladam golfac, mam 9 tyzdnoveho syna. Ta skladacia vlastnost je dost podstatna. Potrebujem to napchat do kufra auta este s dvomi psami a batozinou.

Dakujem

Ahoj,

pre 9 týždňové bábätko budeš s najväčšou pravdepodobnosťou potrebovať poriadny otočný športový kočík. To ale znamená trošku kompromis v skladnosti v porovnaní s neotočným športiakmi. Každopádne Neuvádzaš ani cenu, čo je veľmi kľúčová vlastnosť a ani terén, na ktorom budete jazdiť. Tak ja to len tak zhrniem a uvediem také skladnejšie modely bez brania ohľadu na tieto dve kritériá.

Pozerala by som každopádne na modely ako Joolz Hub (super aj s vložným Cocoon), Muuvo Quick/Moon ReSea Sport. Niečo tohto typu. Ja by som doň dala aj nejaký zmenšovaciu vložku/podložku.

Joolz Hub+

Muuvo Quick

Moon ReSea Sport

Keby si nepozerala fakt ani na cenu, ani na pohodlie neskôr s väčším dieťaťom, tak Bugaboo Ant je ozaj mini kočík. V protismere je využiteľný fakt aj pre novorodeniatko.

Bugaboo Ant

A odporučím ešte jednu možnosť. Pre fakt že mini bejby, ak je kufor naozaj veľmi zaplnený a potrebujete cestovať, by som kúpila len podvozok resp. neotočný športiak, niečo ozaj kompaktné ako GB Qbit+ All-City s adaptérmi a na ne polohovateľnú autosedačku (ako Joie i-Level, Kiddy) a vozila tak len minimálny balíček plus autosedačku, ktorú by som naň naklikávala počas ciest. Na západe bežný postup.

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli