Športiak do auta - Baby Jogger City Mini alebo Valco Snap 4 Sport? Ktorý nehrká a jazdí pohodlne?

Zodpovedané
5. jún 2020

Ahoj!

Chcem sa spýtať, ktorý zo športových kočíkov v nadpise si vybrať? Na úplnu zimu a sneh mam svoj Gesslein z trojkombinácie, ale do auta atď. chcem menší športový. Určite neznesiem hrkanie - a hlavne, aby sa s ním v pohode jazdilo + aby bol komfortný pre veľké bábo. Som minimalista, chcem klasicky čierny...

Ďakujem pekne

Ahoj,

ak chceš pevný, kvalitný kočík, za mňa jednoznačne skôr Baby Jogger City Mini - aspoň nejaké odpruženie a celková výborná manipulácia to za mňa jednoznačne vyhráva.

Baby Jogger City Mini GT

GT2 podľa m%na ešte podstatne lepší, ale možno máš niečo proti trojkolkám.

Baby Jogger City Mini GT2

Každopádne, Baby Jogger je podľa mňa kvalitnejšia voľba ako Valco Baby, a aj rýchlejšie a príjemnejšie skladná.

A do auta by som, popravde, ja skôr zvažovala City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli