Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športové kočíky - Bomimi Bastien Air alebo ABC Design Okini, názory?

Zodpovedané
25. mar 2019

Ahoj 🙂

Chcem ta poprosit o nazor na kociky. Uz dlho sa neviem rozhodnut, ale je najvyssi cas, lebo dcerka sa nam uz pomaly nezmesti do hlbokej casti. Mame teraz kocik Junama Madena. Pozdavaju sa mi tieto kociky, ale na Bomimi Bastien Air som nenasla este ziadne recenzie, tak sa bojim kupy. V obchodoch ho zatial nikde nemaju k dispozicii, len na objednanie. ABC Design Okini sa bojim trosku kolies, aby to neboli take hrkalky. Velmi sa mi paci styl cierny ram aj kocik a hnede madla.

Nevies mi, prosim, poradit, ci je Bomimi dobrou volbou? Alebo nejaky iny druh kociku?

Dakujem pekne.

Ahoj!

Máš pravdu, Bomimi Bastien Air je veľmi čerstvou novinkou, a preto k nemu nie sú prakticky žiadne recenzie. Čo však možno komentovať s určitosťou je, že vlastnosť, ktorou sa od ABC Design Okini líši, je otočné, a tým pádom podstatne menšie sedadlo, a tiež nafukovacie kolesá, ktoré sú terénnejšie. Tieto dve veci, spolu s robustnejšou konštrukciou, mu podstatne pridávajú na váhe, ktorá je cca 13 kg. Veľmi si tak oproti kočíku, ktorý už máš - teda Junama Madena, nepomôžeš.

Ak hovoríme o mestskom používaní, bude podľa mňa Okini praktickejší. Aj keď tvrdší, ako Bomimi, ale aj kvalitnejší kočík s kompaktnejším skladaním a jednoduchšou manipuláciou. Bomimi - ako nižšia cenová i kvalitatívna kategória - by bol vhodný, ak ho chceš na horšie trasy, napríklad na dedinu, a na nenáročné používanie. Okrem neho môžeš zvážiť aj napríklad Oyster Zero, Mutsy Nexo alebo Baby Jogger City Mini GT.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.