Športový alebo golfový kočík ku kombinácii pre pätnásťmesačného, s polohovaním a spratný

Zodpovedané
26. júl 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit. Mame trojkombinaciu polskeho kocika Cleo, pouzivame sportovu cast. Kedze mame 15 mesiacov, zatial vsetko ok - maly sa rad vozi v kociku a aj sa vyspi, akurat v poslednej dobe mi pride, ze kocik sa dost nici. A ja som chcela, aby vydrzal este pre surodenca.

Preto zacinam uvazovat, ci by nebolo dobre kupit nejaky iny len sportovy, golfovy alebo aky, a ten stary, co mame, nechat pre druhe babetko - kym bude teda aspon vo vajicku a vanicke. Potrebovala by som nieco, co je polohovatelne a spratne. Nasla som Piuleggero, len neviem ci je polohovatelny - ale tak nieco take.

Ahoj,

Foppapedretti Piùleggero nie je zlý kočík, ale je to vyslovene len tak do auta a na veľmi občasné použitie. S tou mini váhou ho proste časom zničíš, alebo si trošku vytrasieš dieťatko. Je to jednoducho kočík skôr príležitostný.

Foppapedretti Piùleggero

Z tohto, ultraľahkého a skladného typu, na pravidelné vozenie skôr odporučím GB Qbit+ All-City, EasyGo Minima Plus alebo Cybex Eezy S+ - aby ste neboli totálne vyhrkaní.

GB Qbit+ All-City

EasyGo Minima Plus

Cybex Eezy S+

Okrem toho poradím pozrieť aj niečo plnohodnotnejšie. Ak ti ide o nízku váhu a spratnosť, pozri na niečo ako Kinderkraft Grande (alebo možno Lionelo Annet Plus), ktorý možno zaberie trošku viac (nič extra, a oproti tomu, čo máš, je malý) - ale pritom prinesie kopu miesta a pohodlia pre drobčeka.

Kinderkraft Grande

Lionelo Annet Plus

Ešte by som rada podotkla, že autosedačku - a najmä takejto lacnejšej značky - by som určite neodkladala pre ďalšie. Časom, slnkom, ako aj skladovaním sa plasty oslabujú a v tomto prípade je to o to horšie, že ide naozaj o úplne základnú, lacnú autosedačku bez špeciálnych bezpečnostných testovaní.

Určite by som vymenila aspoň tú, ak už nie teda celý oslabujúci sa kočík. Si zober, kočík sa ani nie po dopoužívaní jedným dieťaťom ničí - aká asi bude o rok, dva bezpečná tá autosedačka… Naozaj mi ide len o bezpečnosť tvojho dieťatka.

Držím palce pri výbere a s ďalším bábätkom!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli