Športový alebo golfový kočík? Najdôležitejšie sú kolesá - aj do nerovného terénu + spratnosť

Zodpovedané
6. nov 2019

Ahoj,

chcela by som poradiť s výberom kočíka... neviem či športový alebo golfový. Dôležité sú pre mňa najviac kolesá - aby vydržali nerovný terén. Potrebovala by som niečo ľahké a spratné do auta. Je to kočík pre moje tretie dieťa.

Ďakujem za pomoc a radu.

Ahoj,

ak hovoríme aj o terénnom využití, golfové kočíky, teda s oddelenými golfovými rúčkami by som vylúčila. Taký typ konštrukcie nie je stavaný na horší terén a vie sa rozhrkať. Nehovoriac o menších, menej odolných a rozhodne nie terénnych kolesách, ktorými sú golfáče vybavené.

Ostávame preto pri športiakoch. Škoda, že neuvádzaš rozpočet, ten tam spraví veľa. Ale tak celkovo, z tých ľahších no terénnych, mne osobne prvý napadol cenovo dostupný Lionelo Annet Tour.

Okrem neho je fajn možnosťou aj niečo ako Joie Litetrax Air či Mytrax, Petite&Mars Street s dokúpenými nafukovacími kolesami Air. Prípadne aj Britax B-Motion Plus (ten už ale nie je tak veľmi ľahký).

Lionelo Annet Tour

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax

Petite&Mars Street

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli