Športový kočiar pre sedemmesačného synčeka, ktorý už teraz má 75 cm, do 350 eur

Zodpovedané
31. mar 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s výberom športového kočiara 😊 Synček má 7 mesiacov a výšku 75 cm - rastie dosť rýchlo, čiže potrebujeme kočiar, ktorý využijeme dlhšie, ale zas máme ohraničenú cenu max cca 300 - 350 eur. Keďže bývame na mieste, kde sa ide do kopca a chodníky sú v hroznom stave, tak nejaký kočiar, ktorý to zvládne.

Za pomoc ďakujem 😊

Ahoj,

začala by som upozornením, že by som sa až tak nebála rastu synáčika. Je to normálne a ok, že teraz veľa rastie, ale to sa časom ozaj dosť spomalí.

Áno, priestranný športiak určite treba zvažovať, len by som to nepreháňala a nevyžadovala nijaký extrém. Myslím si, že normálne priestranný športový kočík bude úplne stačiť.

Podľa popisu teda mi prvý najvaic sedel Britax B Motion 3 (vybrala by som trojkolku), ktorý je ozaj priestranný a aj nejaké tie nerovnosti prejde.

Ďalej by som zrejme uvažovala o niečom ako Gesslein S4 (odporúčam) a asi by som kuk aj na ABC Design Okini.

Britax B-Motion 3 Plus

Gesslein S4 Air+

ABC Design Okini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli