Športovy kočík aj do ľahšieho terénu, ideálne otočný - páčia sa mi neterénne Nuna, EasyGo...

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobry den. Potrebujem poradit 😉

Hladam sportovy kocik - ak by bolo mozne tak otocny - aj do mesta aj do terenu (prechadzky po polnej ceste). Osobne sa mi paci styl Nuna Pepp Luxx a EasyGo, ale zial asi nie su do terenu vobec 😞

Dakujem

Ahoj,

pre mňa je strašná škoda, že neuvádzaš rozpočet, resp. vrchný limit, do ktorého sa zhruba môžem pohybovať.
EasyGo je lacná značka a aj sama vieš, že to ti kvôli konštrukcii určite neodporučím.
Nuna je už na tom podstatne lepšie. A teda neviem, či môžem ísť ešte vyššie a ako veľmi ti to, čo požaduješ, stojí za aké peniažky, alebo či sú peniažky a nižšia cena skôr prioritou ako terénnosť.

Každopádne, ak má byť aj otočný, ja by som v prvom rade navrhla Emmaljunga NXT60 (podobne ako Nuna je to skôr menší, zlatý nižší kočík) - alebo nekorýtkový Emmaljunga NXT60 F. Stoja za tú cenu, tieto farby sú ešte vo výpredaji, a hlavne zvládnu kadečo a vydržia dlho.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Ďalej spomeniem Baby Jogger City Premier alebo bazárový kočík City Versa. Poslúžia dobre, fajn sa skladajú a priestorovo vydržia dlho (+ sú kvalitné).

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa

Stojí za to kuk aj Concord Wanderer a Fusion.

Concord Wanderer

Concord Fusion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli