Športový kočík aj do terénu - Britax B-Motion Plus, Joie Litetrax Air, Joie Mytrax..?

Zodpovedané
18. nov 2020

Ahoj,

zvažujem kúpu nového kočíka, ktorý by aspoň trochu bol lepší aj do terénu. Momentálne máme Oyster Zero, je super, ale po horšom teréne mi príde ako hrkálka, ide sa mi s ním zle. Vyskúšala som minule známej Britax B-Motion Plus a teda prišiel mi oveľa lepší ako Oyster, keď sme išli po lúke a tak. Ešte okrem Britaxu zvažujem Joie Litetrax 4 Air alebo Joie Mytrax, tie som ale nemala možnosť skúsiť, a zas aj na ten B-motion som čítala aj dosť zlých recenzí.. Tak neviem ako sa rozhodnúť. Ktorý by si z týchto odporúčala? 🙂

Vopred ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

ak ti vadí hrkálkovitosť nie tak terénneho Oyster Zero a Britax B-Motion Plus si skúšala a vyhovoval, odporučím ti určite ten. Je priestraný, pevný, väčší, ale tým pádom aj terénnejší. Jasné, že sú aj negatívne recenzie, ale to sú na každý kočík. U BM je to najmä o šikmejšom sedení a ťažisku, čo nie každému sadne. Ale ty si ho už použila a ak si s tým bola ok, väčšina vecí sa ťa (negatívne) týkať nebude. Pravdepodobne je to kočík pre teba a tvoje požiadavky.

Babystyle Oyster Zero

Britax B-Motion 4 Plus

Joie kočíky by som asi skôr vylúčila, pretože upevnenia predných kolies majú voľnejšie. Ak si citlivá na hrkanie, pravdepodobne sa ti nebude páčiť. Na nerovnostiach vedia byť hlučnejšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli