Športový kočík ako Oyster Zero, ale lacnejší (pod 300 eur), nie bazárový

Zodpovedané
7. mar 2020

Dobrý deň,

vedeli by ste mi poradit kočík podobný Oyster Zero? Veľmi sa mi páči, vyzerá byť pevný, no manželovi sa nepáči cena (a bazárový už nechce).

Takže niečo pod 300€? Chceme ho využívať najmä na výlety, nákupy.

Ďakujem pekne za odpoveď.

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero je určite skvelý v tom, aký je priestranný (široký), ľahunký, super strieška plus tá nízka váha. Akurát ten terén - ako mne prešiel všeličo, ale maminky ho moc ako terénnejší model neberú (odvodzujem z tej pevnosti, ktorú spomínaš). S tou váhou je to jednoznačne skôr mestský model. Ak má byť tvoj kočík pevnejší/aj do horšieho terénu, toto akurát nie je najlepšia cesta - nemá ani tak veľké kolesá. Tam budeš potrebovať niečo trošku ťažšie, o málo väčšie.

Babystyle Oyster Zero

Pozri na niečo ako Lionelo Natt. Ak hľadáš čo lacnejšiu variantu. Britax B-Motion 4 Plus je tiež možnosť - ozaj pevná, ale väčšia. Ja osobne by som bola dosť aj za Casualplay LOOPi Allroad, ale to je drahší model.

Lionelo Natt 2020

Britax B-Motion 4 Plus

Casualplay LOOPi Allroad

A moožno z dostupnejších, by som pozrela aj na Baby Monsters Phoenix či ABC design Okini, Joie Litetrax Air či Joie Mytrax.

Baby Monsters Phoenix

ABC Design Okini

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli