Športový kočík Bebetto Nico - je lepší vo verzii Shine, alebo Estilo? Či radšej iný model?

Zodpovedané
22. aug 2019

Ahoj.

Vies mi prosim poradit, ktory kocik je lepsi - Bebetto Nico Shine alebo Bebetto Nico Estilo? Chcem sportiak s nafukovacimi kolesami, otocny do protismeru, a aby sa dal dat do uplneho lahu. Tak do 250 - 300 eur. Ten Bebetto Nico Shine by mal mat gelove kolesa, tak neviem ci to je lepsie alebo nie. Alebo nejaky iny kocik?

Dnes som pozerala kocik Bomini Bastien Air a ta -m ma odradilo, ze ked sa dal kocik do uplneho lahu, pri hlave dietata bola taka diera (ta latka tam nebola vcelku) a bojim sa, ze by tadial fukalo. Zial tieto kociky Bebetto nemali na predajni, tak si ich neviem nazivo pozriet.

Dakujem

Ahoj,

Bebetto Nico Estilo je, tak ako základný Nico, dobrým, relatívne priestranným a dobre ovládateľným športovým kočíkom. Na terén v prípade, že potrebuješ niečo lacnejšie a zároveň otočné, je určite veľmi vhodný. Podľa mňa je to skôr ťažší a menej skladný kočík, ale ak to nie je problém, bude ti podľa mňa vyhovovať. Čo sa striešky týka, je fakt veľká, hrubšia - neprefúkavá a vzadu, ak ju neodopneš, dolieha, takže tam by som nemala starosť. Na Estilo je fakt efektná tá akoby vrúbkovaná zlatá konštrukcia, takže ten odporúčam v prípade, že chceš kočík, čo tak trochu pôsobí aj luxusne.

Bebetto Nico Estilo Pro

Bebetto Nico

Bebetto Nico Shine je novinkou, ale funkčne je v podstate totožný s klasickým Nicom a Nico Estilo. Kolesá Flexy (plnené penou) sú určite výhoda, čo sa týka eliminácie potreby dofukovať či hrozby defektu. Malou nevýhodou by bola o pár deka vyššia váha, ale je to zanedbateľné, preto by som ja osobne asi do týchto kolies šla. Defekty sú totiž dosť naprd, ak máš na ne smolu 😉 Takže Flexy kolesá oceňujem.

Bebetto Nico Plus

Bomimi Bastien Air je ok kočík tiež, ale keď už uvažuješ aj o Nicu, podľa mňa kľudne choď do Nica. Je to váhovo a skladnostne podobná kategória, takže ak ti nesedelo zadné uchytenie striešky, nie je to taký rozdiel. A ak aj má nejaká dizajnové výhody k plusu a málo menej váži, u Nica zasa nájdeš priestrannejšie sedadlo.

Bomimi Bastien Air

Relatívne podobným - cenovo aj výkonnostne - by bol asi aj Dorjan Via či Quick Sport, ale jedná sa už o ťažšie kočíky. Zároveň si tiež myslím, že kvalita vyššie spomenutých ho prevyšuje, tak ho spomínam asi skôr na inšpiráciu resp. ilustráciu, že v tejto cenovej kategórii toho až lepšieho moc nenájdeš..

Dorjan Via

Dorjan Quick Sport

Ja osobne by som potom ešte zvážila outletový Concord Wanderer.

Concord Wanderer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli