Športový kočík Britax B-Agile R: kolesá - sú pohodlnejšie (gumené) v porovnaní s B-Agile M (penovými)?

Zodpovedané
20. máj 2020

Ahoj Eli,

Prepáč že opäť ja, ale k tomu Britax B-Agile R. Čítala som teraz, že je lepší aj čo sa týka kolies. Rko má gumené a Britax B-Agile M umelé penové kolesá. Gumené som nemala, preto by som chcela vedieť, či sú ozaj oproti penovým pohodlnejšie.

Ďakujem, verím že je to posledná otázka 🙂

Ahoj,

mne osobne veľkostne a ani odpružením neprídu kolesá, teda skôr ich jazdné vlastnosti u Britax B-Agile R zásadne iné ako u Britax B-Agile M. Ešte aj vyzerajú rovnako. Nečakaj asi nejaké zázraky alebo inú jazdu.
Na druhú stranu, gumené, aj keď obvykle tvrdšie, nechytajú obvykle kamienky, ale ani tie penové mi neprišli, že ich nejak naberú.
Takže prečo gumené? Trochu odolnejšie, bez kamienkov, aj keď tvrdšie na dotyk.
A prečo penové? Ľahšie, prirodzene trolinku mäkšie, plus nižšia cena - ale obvykle sa zničia trochu skôr. Tu to však ukáže až čas.

Britax B-Agile R

Britax B-Agile M

Snáď som pomohla 🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli