Športový kočík Britax B-Motion 4 Plus alebo 3 Plus? Na základe tvojej rady sa mi páči trojkolesový model, no nie som si istá

Zodpovedané
3. dec 2020

Mala som od teba radu na tieto dva kočíky. Ja osobne by som radšej tú trojkolku, ale tú som nevidela naživo. Je opierky na nohy rovnako veľká ako pri 4 Plus? Na jednej fotke čo si sem dávala tie kočíky nevyzerali byť rovnako veľké preto sa pýtam. Ta 4 bola naživo naozaj krásne veľká.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

za mňa je trojkolesový Britax B-Motion 3 Plus omnoho lepší čo sa týka ťažiska, ovládania a vďaka väčšiemu prednému kolesu aj zvládania terénu. Opierka nôh je na tom u oboch modelov veľmi podobne.

Britax B-Motion 3 Plus

Na trojkovom modele je o trošku užšia než u Britax B-Motion 4 Plus. Je to dané užším zakončením predku, ale za mňa je absolútne dostatočne priestranná a určite nie krátka.

Britax B-Motion 4 Plus

Tak asi poradím zvažovať, či ideš pozerať bazárový, či a ako veľmi ti záleží na jazdných vlastnostiach čí prípadne skôr na tej opierke nôh, o málo väčšej na BM4+, alebo proste čo je priorita.

Oba budú ok voľbou, čo sa priestoru pre dieťa týka.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli