Športový kočík Cybex Balios S Lux - je dostatočne priestranný? Čo naň hovoríš (názor)?

Zodpovedané
10. feb 2021

Ahoj 😊

Uvažujem nad športovým kočíkom Cybex Balios S Lux. Mam totiž kritérium, že šport. kočík musí byť otočný v oboch smeroch a taktiež vyzerať k svetu 😁 V užšom vybere ich bolo viac, (napr. Joie Versatrex, Easy Go optimo, Euro-Cart Crox, Moon ReSea), no napokon vyhral práve tento.

Bojím sa však, či je sedenie dostatočne veľké a priestranné aj pre väčšie dieťa. Na pohľad vyzerá totiž sedenie menšie ako pri klasických športových kočíkoch, ktoré nie sú otočné. Čo povieš na tento kočík prosím? 😊

Ďakujem.

Ahoj,

Cybex Balios S je pekný a predovšetkým mestský model. Ak ti záleží na otočnom sedadle a peknom jednoduchom vzhľade, nebude zlou voľbou. Aj cena tam nie je premrštená, aj keď samozrejme na kvalite z dlhodobého hľadiska postupne budeš cítiť, kde sa šetrilo (hovoríme teraz o období po pár rokoch).

Cybex Balios S

Za mňa fajn, ale - jasné, áno, je menej priestranný, ako kočíky neotočné. Každý otočný kočík bude užší a na dĺžku menej priestranný (aj kvôli strieške priamo nad šport. sedadlom), a toto je z tých užších modelov. Ak nemáš dieťatko obríka, alebo nečakáš množstvo miesta na všetky strany, ale otočné sedadlo je ti prednejšie, nebála by som sa. Tak do dvoch rokov vydrží, a asi aj dlhšie.

Ale ak je tvojou prioritou niečo, čo vydrží do konca kočíkovania, určite popremýšľaj o priestrannejšom neotočnom modele športiaku, napr. na štýl Oyster Zero.

Babystyle Oyster Zero

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli