Športový kočík do auta pre dvojročné, skladný s dlhou strieškou a dobrými kolesami+košíkom

Zodpovedané
30. jan 2020

Ahoj,

potrebujem pomoct s vyberom sportaka pre dvojrocne dieta, do auta - skladanie je mi vcelku priorita. A takisto dlhsia strieska, a este kolesa plnene penou, do ktorych sa nezapichuju kamienky, plus normalny kosik (nie pidimini)... preferujem nekorytko, ale podstatne to nie je. Je to cisto na obcasne vyuzitie mozno 1x tyzdenne max, nakupy, a hlavne dovolenky.

Mam vybrate:
Moon Resea Sport 2019
Mamas&Papas Sola City
Baby Jogger City Mini
Petite&Mars Street Premium Line

Som zufalec, citam recenzie na kocikopedii, ale naozaj neviem ktory.. porad prosim 🙏

Ahoj,

v tvojom výbere začínaš otočnými modelmi, ale potom prejdeš aj na neotočné. Ja by som tu rada podotkla, že pre dvojročné by som ja osobne o otočnom modely už veľmi neuvažovala, ak teda nemáte nejaký problém alebo vyslovene nevyžaduje byť otočené len v protismere. Značne to obmedzí priestor - Moon ReSea Sport už pre dvojročné kupovať nový, za mňa proste nie… bude skoro malý.

Moon ReSea Sport

Baby Jogger City Mini, naopak, mne osobne príde ako omnoho lepšia voľba. A asi najlepšia z tých, čo tu uvádzaš. Ja by som doň bez väčšieho premýšľania išla - akurát by som zvážila, či terénnejší a schopnejší City Mini GT nestojí za trochu priplatenia si. Lebo do základného kamienky do koliesok nachytáš.

Baby Jogger City Mini

Baby Jogger City Mini GT

Ešte by som doplnila niečo ako bazárovú City Versa GT - ak teda otočný, toto je jeden z tých ozaj priestrannejších.

Baby Jogger City Versa GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli