Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík do terénu, ľahko skladateľný a polohovateľný do ľahu. Espiro Sonic Air?

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom športového kočíka. Momentálne máme trojkombináciu Cam - a aj so športovou časťou sme spokojní, no tento kočík nemá všetký kolesá nafukovacie a dosť to cítiť. Zvažujeme preto kúpu športového kočíka, ktorý by sme mohli brávať aj na nejaké lesné cestičky, bol by ľahko skladateľný, s polohovateľnou opierkou nôh aj chrbtovej opierky - až do ľahu a mal predĺženú striešku na ochranu pred slnkom, vetrom... no a tie vhodné kolesá.

Zatiaľ nás oslovil "Espiro Sonic Air" ktorý by aj celkom spĺňal, čo hľadáme. Je podľa vás vhodný? Nemám s ním reálnu skusenosť. Prípadne nám viete poradiť ešte nejaký iný? Dávnejšie som pozerala aj na kočiar Graco Trekko - trojkolku, no ten nemá predĺženú striešku.
Vďaka.

Ahoj!

Espiro Sonic Air je taký lacnejší, dosť jednodchý model - trošku sa bojím, či komfortom pre dieťa nebudete po Cam kočíku trošk sklamaní. Tým nehovorím, že je to zlá voľba - “na papieri” má všetko, čo by ste zhruba potrebovali - ale to odpruženie je tam minimálne, a veľa ďalších funckií je takých neprepracovaných, veľmi základných. Ja osobne, ak teda, by som v prípade toho, že mi stačí ‘základné’, ‘jednoduché’ a ‘nenáročné’ potom radšej šla do ešte lacnejšieho Lionelo Annet Tour.

A potom, ak niečo prepracovanejšie, buď taký Britax B-Motion Plus, alebo potom Coletto Joggy. Ako dobrý nápad by mi prišiel aj Joie Mytrax; z lepších značiek napríklad nový Baby Jogger City Mini GT.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.