Športový kočík do terénu pre vysokú mamu a na čo najdlhšie, otočný

Zodpovedané
12. máj 2020

Zdravím,

vedeli by ste mi poradiť športový kočiar skôr do terénu, pre vysokú mamu (180cm)? Bola by som rada, ak by sa dalo otáčat sedadlo, aby bolo prvé mesiace dieťa otočené tvárou ku mne, keďže chcem kočiar odkedy bude dcéra vedieť sediet + chcem to využiť do jej vyššieho veku, dcéra nepatrí medzi útle deti 🙂

Existuje nejaká takáto možnosť aj pre nás?

Ahoj,

ja osobne by som pozerala po niečom ako Baby Jogger City Premier (alebo bazárová City Versa GT), kde by som, ak budeš vkladať mini dieťatko pod pol roka, ešte dala vyrovnávaciu vložku. Je to kvalitný model s dobrými jazdnými vlastnosťami, kopou priestoru v sedadle - takže na rozdiel od väčšiny otočných športových kočíkov vydrží - a s dobrou predajnou hodnotou.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa GT

Ďalej by som navrhla niečo ako Gesslein F4, ktorý sa dá objednať aj so sedadlom S4, takže okolo 2 rokov si ho vieš prerobiť na ľahší neotočný športiak (alebo skôr/neskôr, podľa potreby).

Gesslein FX4 Life

Gesslein S4 Air+

Fakt terénnym by bol aj Emmaljunga NXT60 (nižší no ľahší)/ Emmaljunga NXT90, ale to už je robustnejší kočík, ale ako ďalší z mála má aj ozaj dlhý sedák.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

A za mňa stojí za to aj Britax Go Big, aj keď tiež robustný model, ale jazdne veľmi veľmi príjemný.

Je to ťažké odpovedať, keď neviem viac o rozpočte, tak snáď niečo sadne.

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli