Športový kočík Espiro Sonic Air a terén - má odpruženie? Koľko vydrží?

Zodpovedané
4. feb 2020

Čo vravíš na športový kočík Espiro Sonic Air ako športiak po trojkombinácii? Prejdeme s ním aj terén na výlete - nerovné chodníky, lesnú cestičku? Má nafukovacie kolesá - bude mať odpruženie? A ešte - pre reálne ako veľké dieťa vydrží?

Ďakujem

Ahoj,

Espiro Sonic Air je určite niečím, čo by si mohla po trojkombinácii zvažovať. Taký nie priťažký (aj keď na druhú stranu, ľahký nie je), neotočný, priestranný (najmä na šírku), celkovo praktický. Je to ale ten lacnejší typ, takže neočakávaj toho strašne moc - bude to príjemné vozítko pre dieťa v podstate do konca kočíkovania. Myslím, že do tých troch rokov ti isto vydrží.

Nafukovacie kolesá určite uľahčia prechod terénom jednoznačne. Je tam aj odpruženie, ale je skôr tuhšie. Rátaj s nejakých tlmením nárazov, ale hojdavé alebo mäkká jazda to nebude. Výlety a nerovné cesty ale budú ok.

Celkovo by som zvážila váhu - po trojkombinácii bude ľahší, ale stále teda cez 11 kg. Ak celkovo ale vyhovuje a k tomu potrebuješ niečo cenovo dostupnejšie, kľudne doňho choď.

Espiro Sonic Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli