Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík Joie Mytrax - je vhodný aj na zimu, a pre bábo spiace aj na brušku?

Zodpovedané
23. sep 2019

Ahoj Eli!

Myslíš si, že Joie Mytrax je vhodný kočík na zimu - aj pre bábätko ktoré sem tam chce pospať aj na brušku? V zime bude mať 9 mesiacov - tak dúfam, že sme nekúpili zle 😄

Ahoj,

Joie Mytrax je určite veľmi dobrá voľba - najmä ak ste hľadali kompromis ceny, funkčnosti (veľkej striešky + ľahu) a aj výkonu v zhoršených podmienkach či snehu (väčšie kolesá s pneumatikami, tu bezúdržbovými).

Za mňa super - a aj pre bábo spiace na brušku. To sa myslím bez problémov bude dať, keď sedák plne sklopíš - aj keď trochu sa budete musieť pohrať s tým, ako dať fusak, aby bábo mohlo voľne dýchať a sa v rámci možností hýbať.

Jediné, na čo sa maminy občas sťažujú, sú málo hrkajúce predné kolesá (v spojoch). Tam sa dá vložiť tesniaca gumička a si vybavená 😉

Prajem príjemnú jazdu a množstvo spokojných prechádzkových kilometrov)!

Joie Mytrax

Joie Mytrax je vyšším modelom odvodeným od Joie Litetrax 4 Air. Mytrax je športový kočík s odpruženými terénnymi kolesami, ktoré zvládnu i zhoršený terén. Výhodou je aj pridané polohovanie teleskopickej rúčky, takže sadne rôznym výškam rodičov. Je pritom stále pomerne ľahký a zložiť ho dokážeš aj jednou rukou zdvihnutím za úchyt na sedadle.

Strieška kočíka je vynovená a aj po rozzipsovaní plná s možnosťou vetrania. Textílie sú v nových farbách v melage prevedení. Neotočné sedadlo sa dá vďaka hlbokému ľahu využiť prakticky od narodenia. Bábätko môžeš tiež prevážať v pripojiteľnej hlbokej vaničke či autosedačke, ktoré je potrebné dokúpiť samostatne. Na rozdiel od Litetrax rady možno u Mytraxu sedadlo z konštrukcie sňať a nadstavby nasadiť na nahú konštrukciu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.