Športový kočík, ktorý sa dá hojdať?

Zodpovedané
27. máj 2019

Dobry den,

viete mi poradit sportovy kocik, ktory sa da hupat? Okrem retro typu.

Dakujem pekne

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet a ani ďalšie vlastnosti, tak skúsim aspoň pár príkladov z rôznych typov/cenových kategórii.

Z drahších, a jednoznačne funkčne top kočíkov je to Britax Go Big (a nižšie modely Go Next či Go ). Odpruženie majú fakt bombové.

Britax Go Big2

Britax Go Next2

Britax Go

V bazári nájdeš aj ich predchodcu Go.

Brio Go

Z lacnejšieho, prevažne poľského trhu je to napríklad aj Bebetto Nico. Ďalej Riko Nuno, Bexa iX, Dorjan Via.

Bebetto Nico

Riko Nuno

Bexa iX

Dorjan Via

Z neotočných ľahších športiakov by som jednoznačne spomenula Nuna Tavo.

Nuna Tavo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli