Športový kočík ľahší než náš Bebetto Nico, do terénu, odpružené nafukovacie kolesá, do 150 eur (aj bazárový)

Zodpovedané
11. nov 2020

Dobrý deň.

Potrebovala by som pomoc s výberom športového kočiara, keďže som už zo všetkých recenzií jeleň.

Dcéra má 9mes., vyše 9 kg (preto si nie som istá nosnosťou do 15kg), teraz máme trojkombináciu Bebetto Nico a sme maximálne spokojní s jeho využitím v terenoch, avšak je už ťažký a jeho skladnosť tiež nepridáva na úsmeve.

Potrebujeme niečo aj na spánok, aj do náročnejších terénov, nafukovacie odpružené kolesá.

Nebránim sa bazarovemu predaju, keďže náš limit je trošku obmedzený, a to sumou 150e za nový.

Ďakujem za pomoc

Ahoj,

mrzí ma to, že začnem ne-pozitívnymi správami, ale chceš kočík na nerovnosti, s odpruženými nafukovačkami. A taký už máš. To sú kočíky ťažšie, robustnejšie a aj menej spratné. Práve s takým kočíkom si nespokojná. Poradím ti si ho ešte zatiaľ nechať, lebo to je ono, hlavne v tej nižšej sćenovej kategórii. Kočík do terénu totiž nemôže byť ľahký a spratný, inak by sa rýchlo pokazil či prevracal.

Na neskôr, alebo ak chceš, aj na teraz, ti poradím jediné, čo ušetrí miesto - nech je to model neotočný. A ak chceš ľahkú manipuláciu, aj trojkolesový.

Kuk niečo ako Baby Jogger City Elite alebo Britax B-Motion 3 Plus v bazáriku.

Baby Jogger City Elite

Britax B-Motion 3 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli